Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Poděbradka Bike Adventure

Po dvou náročných cyklomaratonech jsem se rozhodl zůčastnit se další zajímavé bikerské akce šmrncnuté orienťákem. Ukecal nás na ni kdo jiný než Piškot, ten starej orienťák. Vzhledem k povinosti parťáka v tomto závodě jsme se poměrně ve velkém předstihu domluvili s Libuškou a ukázalo se, že to byla výborná volba. Na místo dění, nedaleko od Blanska, do kempu Baldovec, jsme dorazili v pátek 8.6. někdy k večeru a zbyl čas tak akorát na zaznačení přibližně 25 kontrol do turistické mapy.
Ráno nás přivítalo příjemné deštivé počasí a na startu byly naše ksichty trošku kyselé. Brzy však došlo k rozjasnění nejen počasí, ale i našich tváří. Po prvním kilometru jsme dostali informace o tom, jak vysoko jsou bodované kontroly. Vyhledem k časovému limitu 6 hodin jsem se snažili naplánovat trasu co nejlépe, abychom v limitu stihli posbírat co nejvíce bodů. Libuška se projevila jako horolezkyně s duší bikera a tak jsme to valili docela svižně. Na závěr prvního dne jsme po najetí 80km figurovali někde v první čtvrtině ze 120 členného startovního pole naší kategorie a byli jsme nad míru spokojeni. Druhý den jsme sice nezvolili nejlepší trasu, ale přesto po 4 hodinách snažení jsme zkončili na krásném 33. místě, což považuji za super výsledek, vzhledem k tomu, že jsme takové závody jeli poprvé. No už se těším na příští rok. Kolik už máš Libuško na tachometru? 🙂 A pár foteček je tady.

Česko, kolo, závody