Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Konec léta a začátek podzimu

Od léta to s články docela flákám, aktivit je tolik, že jako vždy nestíhám nic moc sepisovat. Kromě klasických letních Tater a Dolomit, kde jsme byli už potřetí jsme přes léto zavítali ještě na pár dni na kolech na Šumavu a také k moři na Pag. Přes léto jsme si zašli na super koncertík Sarah & The Adams a občas vyrazili na malé výlety na Kopeček na kole. Mimo sportovní aktivitou byla návštěva bunkru v Přáslavicích, který sloužil dříve jako telefonní ústředna pro potřeby armády. Na konci léta jsem vyrazil ještě na pracovní cestu do Utrechtu, kde je největší kryté parkoviště pro kola na světě.

Nezaháleli jsme ani v září, s GIS Teamem jsme uspěli na štafetovém běžeckém závodu Hory Bory a v nabité konkurenci jsme obsadili třetí místo. Podnikli jsme několik menších výletů, jako třeba na Kelčský Javorník nebo Kamenný vrch. Já jsem si po letech zajel na kole na otočku na Praděd. Nadchnula nás také letošní Noc vědců, ze které jsme se vrátili až skoro o půlnoci. Pracovně jsem zavítal do Essenu v rámci nového projektu. V říjnu už aktivit trochu ubylo, ale podařilo se parádní lezení na Rabštejně, rychlý výběh při pracovní cestě do Plzně nebo každoroční akce s dětmi, tentokrát v Rusavě, spojená s návštěvou Helfštýna. Závěr října jsme zakončili na pár dní u moře, v naší oblíbené Paklenici, tentokrát také společně s mými rodiči. Na koupání to už sice nebylo, ale počasí bylo více než luxusní.

běh, Beskydy, hory, kolo, lezení, Nizozemsko, Paklenice