Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Brendy 2006

Brendy 2006 neznamená, že jsem o víkendu vypil brendy z roku 2006, nebo že jsem vypil 2006 lahví, ale že jsme se s Libuškou zúčastnili Survivalu mládeže s názvem Brendy. Do mládežnických kategorií už bohuželo nespadáme, takže jsme na trať vyrazili v kategorii D pro dospělé. Po úvodních 3 k na kole jsme zakufrovali na kontrole číslo 2, kterou jsme prostě nemohli najít. Po půl hodině marného hledání nás upozornil kolemjdoucí turista, že kontrola se nachází asi o 400m dál po směru trati. Psychicky nám to moc nedodalo, obzvlášť když jsme věděli, že my jsme kontrolu hledali na správném místě. Později jsme se dozvěděli, že kontrolu někdo z okolních chatařů přenesl. Smůla byla v tom, že kdo neměl trpělivost a na hledání se vyprdl, tak pokračoval dál po trase a kontrolu hned našel. Všechny další už byly naštěstí správně, takže naše nálada rostla.
Po dalších několika kilometrech jsme dorazili do depa, kde jsme absolvovali postupně lanové lávky, lanovku, orienťák a 4 cesty na lezení. Bohužel jsme jednu cestu nevylezli, takže jsme nasbírali nějké ty testné bodíky. Následoval opravdu vypečený sjezdík terénem, kde se místy muselo kolo dokonce přenášet. Po dalších vložených kontrolách jsme dorazili k Metuji, kde nás čekaly 3 km na vodě. Bohužel však průměrná výška hladiny byla asi 30 cm, takže jsme mnohdy přetahovali. Na trati jsme však urvali 5 dvojic, což nám docela zvedlo náladu a ostatní docela naprdlo. Do cíle chybělo už jen pár kilometrů, ale protivítr nám dal docela zabrat. Nakonec z toho vylezlo pěkné druhé místo. Loni třetí, letos druzí, za rok……no uvidíme. 🙂 Pár fotek je tady.

Česko, kolo, lezení, závody