Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Bobr cup 2006

Po několika letech přemýšlení zda se zúčastním této fenomenální akce nebo ne, mi zavolal starý známý Náměšťák Radek, jestli bych nejel v jeho teamu jako biker. Nadšeně jsem souhlasil, obzvlášť, když jsem nemusel řešit shánění super vodáka. Týden před závodem mě postihla menší běhavka a tak hlavní otázkou před závodem bylo, zda tu hodinu vydržím nebo nevydržím. Případným zvědavcům odpovím hned na začátku. Vydržel jsem a nepos….jsem se. Velkou obavu jsem kromě prvního zmíněného problému měl z toho, že je trať příliš krátká a nedá se na ní moc předjíždět. Tato obava se bohužel vyplnila a já potvrdil, že jsem spíše vytrvalec nežli sprinter. Ale zpět na začátek závodu.

Štafetový závod trojic rozběhl Radek a předával mi z přibližně 200 trojic po hodině a osmi minutách na nějakém 108. místě. Nevypadal zrovna nadšeně po pěti brodech a dlouhých patnácti kilometrech. Vyrazil jsem na trať, hned vopral nějakého pomalíka a uháněl za děsného protivětru po úzké cestičce. Bohužel však sám. Nikdo přede mnou, nikdo za mnou. Terve až po 7 km jízdy mě někdo dojel. Visel jsem za ním celkem dlouho, ale to už mě dojel další, který mě pak děsně brzdil v nejkrásnějším sjezdíku celé trati u Javoříčských jeskyní. Cesta se dál klikatila až jsem se divil jaké kopce to na TÉ HanÉ majÓ. Následovaly dva brodíky a krásný brutální, ale krátký sjezdík zpět k Moravě. Ztratil jsem už představu o tom, kolik jsem předjel já a kolik předjelo mě. Říkal jsem si vydrž hlavně nikoliv silami, ale tam dole….zadařilo se a já sjížděl další pěkný sjedík po louce, kde nadšeně fandilo poměrně dost fanoušků. To už jsem byl v druhé půlce, která utekla nesmírně rychle. Střídal jsem se s jedním borcem v rovinkách, takže finiš se celkem vydařil a já dojel přibližně na 104. místě. Chvíli jsem hledal Honzu, třetího člena štafety, kterého moc neznám a tak jsme se chvíli hledali. Potvrdil své úžasné vodácké kvality a vytáhl naši štafetu na 80. místo, zatímco já si to užíval na onom místě. Co říci závěrem? Fotečky ze závodu a z vyjížďky z následujícího dne s Piškotama jsou tady.

Česko, kolo, závody