Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Vysoké Tatry s prckem

Už potřetí jsme s Jarečkem vyrazili do naší oblíbené Vily Polar u Štrbského Plesa. Po příjezdu jsme si střihli krátkou vycházku kolem plesa, kde nás opět fascinovali někteří zámožní návštěvníci ve svých úžasných oblečcích. Druhý den jsme vyrazili na nejdelší túru, 16 km ze Starého Smokovce na Hrebienok a dále na Skalnaté pleso a dolů do Tatranské Lomnice. Počasí nám moc nepřálo, takže výhledy nic moc. Přímo v restauraci na Skalnatém plese nás příjemně překvapil obří dětský prolízací hrad se vstupem zadarmo. Jareček se nemohli odtrhnout, takže jsme téměř nestihli vláček z Lomnice do Smokovce, po dlouhé době jízda načerno :). Odpoledne jsem si dal ještě tréninkový výběh ze Štrbského na Rysy. I přes dopolední únavu a křeče v závěrečném stoupání se mi podařilo zlepšit můj rekord na segmentu z Popradského na vrchol a posunul jsem se tak na 6. místo ze 74.

Další den jsme vyrazili lehkým pochodem na Popradské pleso, dřívější čas pochodu se nám vyplatil, davy jsme potkávali až při cestě zpět. Zbytek dne jsme strávili relaxací v Tatralandii, kde byl prcek ze skluzavek a bazénků naprosto nadšen. Čtvrtek byl pro mě mírným zpestřením rodinné dovolené, protože ve 2 v noci přijel Martin a vyrazili jsme Martinovkou na Gerlach viz samostatný článeček. Poslední den tatranské dovolené jsme popojeli do Tatranské Polianky a vyrazili na Sliezský dom. Prcek už chtěl ťapat dokonce do kopce, což jsem se ohledem na jeho váhu značně ocenil. Váha batohu už pomalu začíná dosahovat mých šerpovských limitů, takže od příštího roku už to budou v Tatrách asi jen vycházky kolem plesa :). Na závěr pobytu jsme si ještě střihli vlny a termál v Bešeňové.

Fotky

běh, Slovensko, turistika, Vysoké Tatry