Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Šifry, šifry, šifry…prostě MATRIX!!!!

Tento víkend, přesněji řečeno v rozmezí od pátku 16:30 do soboty 14:00 jsme se zúčastnili velké šifrovací hry MATRIX v prostředí našeho hlavního města. Skvělý gisácký tým Gegoši aka divoké buffery ve složení Bajza, Piškot, Janča, Libuška a já jsme sice hlavní počítač nezničili, ale ostudu jsme také neudělali. Asi málokdo z vás lítal v noci bez spánku z jednoho konce na druhý a hledal další a další šifru ukrytou jednou pod Karlíkem, podruhé na hlaváku, potřetí na Čertovce, prostě prakticky kdekoliv. Tajní agenti se vám také asi nelepili na paty a po karláku jste asi taky nikdy neběhali.
Piškot naštěstí není tak líný jako já a rozepsal se mnohem více. Jeho článeček si můžete přečíst na www.piskot.info . Je tam i pár povedených foteček.

Česko, cestování