Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Podzim 2021 a začátek roku 2022

Letošní podzim byl plný spousty super akcí, ale také opravdu hodně práce, takže jsem vůbec nestíhal psát cokoliv jiného než pracovní texty. Když teď koukám do fotogalerií, tak jsme se ale vůbec nenudili. S klukama jsme vyrazili na každoroční Českou šlapku, tentokrát do Českého ráje, s Piškotem pak na prima výlet kolem Moravské Třebové. Dětská chata proběhla v Bílých Karpatech a vyrazili jsme taky na pár výletů – na Bradlo a Tři kameny a potom na Obří skály a Keprník. Podzimní prázdniny jsme strávili v Jeseníkách. Po delší covidové pauze jsme zamířili se studenty do Mariboru a v Náměšti jsme s bráchou, taťkou a několika kamarády zahráli na polo-zrušených vánočních trzích. Sníh napadl celkem brzo, takže vůbec špatné nebyly ani první běžkařské výlety.

Na Nový rok už bylo sněhu na horách bohužel pomálu, takže místo běžek jsme vyrazili na Rabštejn. V půlce ledna to není o moc lepší, takže alespoň jezdíme pilovat sjezdařskou techniku na Hrubou Vodu a lehce výletujeme po Jeseníkách, naposledy kolem Skřítku směr Ztracené kameny a také na druhou stranu na Černé kameny. Zítra má sněžit, tak snad konečně…:)

běh, běžky, Česko, Jeseník, Jeseníky, kolo, Slovinsko, turistika