Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Dva týdny na stáži v Londýně

Díky projektu financovaného z EU se mi poštěstilo pobýt 2 týdny na předním světovém pracovišti CASA (Center for Advanced Spatial Analysis) pod UCL (University College London). Kromě samotné stáže byl samozřejmě čas na prochození klasických památek jako Big Ben, Wesminsterské opatství, Hyde Park, Tower Bridge, Trafalgarské náměstí, Picadilly Circus, Tower, Buckinghamský palác, katedrála sv. Pavla, Greenwich s nultým poledníkem, British Museum s nejstarší mapou světa a mumiemi nebo Natural History Museum s dinosaury.

O víkendu se podařil i malý výlet za Barčou do Brightonu a došlo i na setkání spolužáků z vejšky pracujících v Londýně po 5 letech. Nenechal jsem si pochopitelně ujít ani místní lezecké stěny a bouldry a opět si musím postesknout, že se mají čeští provozovatelé co učit (např. pravidelné měsíční přestavování cest, automatický jistící naviják v případě samolezce, krásně čisto, zázemí na úrovni.)

Fotky s komentářem jsou tady.

Anglie, cestování