Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Benátky

O tom, že konferenční turistika není až tak špatná jsem se přesvědčil na letošní konferenci o územním plánování v Benátkách. Odpoledne zbývalo trochu času, takže jsem se podruhé v životě podíval do Benátek. Tehdy před 23 lety si toho moc nepamatuju, vše bylo jako poprvé. Jeden výlet se mi podařilo zrealizovat přímo do Benátek, kde i v tuto roční dobu bylo narváno turisty. Po místních povodních (aqua alta) téměř nikde ani památky. Pro místní je to každoroční samozřejmost, kterou česká média s nadšením senzace velmi nafukují. Celkově mě město až na pizzu moc nenadchlo, celkem špína, všude samé cetky a davy lidí.
O poznání zajímavější byl výlet lodní MHD na ostrovy Murano a Burano. Jani, díky za super tip. Mnohem klidnější, čistší a půvabnější atmosféra. To je myslím nejlépe znát také z fotek.

cestování, Itálie