Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Vysoké Tatry 2018

Vysoké Tatry a zejména oblast kolem Štrbského Plesa se staly asi nejoblíbenější destinací pro zahraniční rodinné dovolené. Štrbské pleso totiž nabízí parádní možnosti jak pro krátké výlety s Jarečkem, tak pro delší výběhy na nejvyšší vrcholy. Již o několikáté jsme zvolili vilu Polar, která nás letos překvapila krásnou zimní zahradou na střeše budovy s barem, sedačkami, klavírem a dokonalými výhledy na Vysoké i Nízké Tatry.
Výletů a výběhů bylo letos víc než dost, počasí nám prostě přálo. Stihnul jsem tradiční výběh na Rysy, potom na Kriváň a Solisko. Společně jsme s Jarečkem vyrazili na Ostrvu, Sliezský dóm, chatu Plesnivec (tajný tip na málo navštěvovanou část Tater) a na Zbojnickou chatu. U tohoto výletu teda klobouk dolů před Jarečkovými schopnostmi. Celkem cca 13 km, 800 m nahoru, 900 m dolů, po cestě několik řetězů a kamenitých tatranských chodníků. Tohle jsem v jeho věku fakt nezvládl.

Fotky

běh, Slovensko, turistika, Vysoké Tatry