Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Sportovní výlet na Dlouhé Stráně

Nově nainstalovaná aplikace s názvem Endomondo se mi opravdu velmi líbí, takže jsem se rozhodl ji otestovat hned pro několik aktivit. Volba padla na lokalitu Dlouhé Stráně, kde nás nejprve překvapilo narvané parkoviště rádoby turistů a sportovců. Asi nejvíc mě dostal jeden mladý pár v žabkách, kteří si půjčovali sjezdové speciály do místního bikeparku. Kombinace sjezdové přilby, chráničů a žabek byla naprosto dokonalá.
Nahoru jsem si dal malý výběh, dále už jsme pokračovali s Jaruškou v poklidnějším tempu až na Dlouhé Stráně, téměř jako jediní. Naprostá většina již zmíněných rádoby turistů se od horní stanice lanovky nechala na přehradu vyvést autobusem (dorazili později než my pěšky). Nahoře jsem nazul brusle a vyrazil kolem dokola, rozjelo se to docela pěkně (56 km/h). Druhou půlku už jsem si zajezdil po vršku a musím uznat, že to je fakt o sto procent lepší zážitek než na narvaných Hejčínských loukách v Olomouci. Na zpáteční cestě jsem si ještě v rámci tréninku seběhl sjezdovku, kdy se na mě opět většina rádoby turistů dívala jak na vola….kam to ten konzumní a pohodlný způsob života spěje se mi fakt nelíbí.
Fotečky jsou tady.

běh, Česko, Jeseníky