Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

GIS Ostrava 2006 – stánkaři

Titulek stánkaři nám s Libuškou už asi zůstane napořád. Na letošní GIS konferenci v Ostravě jsme tentokrát vyrazili na stánek naší katedry, kde naším hlavním úkolem bylo poskytovat informace dychtivým zájemcům a prodávat skripta našich milých kantorů. Druhý den se k nám připojila početná skupinka ve složení Janča, Piškot, Petryk a Bajza, aby nás na to nebylo málo a zvládali jsme ty davy, toužící po skriptech. Bajza to ostatně velmi dobře okomentoval ve chvíli, kdy Voža odpřednášel a odkazoval na možnost kopě jeho skript. „Honem, jdeme pomoc Libě, než se to tam nahrne. Už se to zvedá.“ A taky že jo, během chvilky přišli asi dva lidé.
Na stánku jsme si zřídili malou pracovní stanici v podobě dvou notebooků nad sebou a prostřídali jsme se tak, aby každý mohl vyslechnou, co ho zajímalo. Ve volných chvílích jsme zapředli rozhovor s doktorandkami z Ostravy a zjistili co je kde nového. Škoda, že ze závěrečného rautu jsme odcházeli trochu dřív, ale najíst jsme se stačili dokonale. Výsledky večerné GIS soutěže jsme zjistili až telefonicky, nicméně náš team OLZEŇ (Liba a já z Olomouce a Honza-doktorand z Plzně) obsadil pěkné druhé místo. Pár fotek od Bajzy můžete shlédnout tady.

Česko