Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/70807/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Carpatia MTB Venture – bajkový extrém znovu po 5 letech

Po 5 letech jsem opět neodolal a rozhodl se extrémní bajkový etapák (6 etap) absolvovat znovu. Tentokrát se mnou nejel Piškot jako minule, ale Aleš, se kterým jsem letos absolvoval také čtyřiadvácu a servis team – Jaruška jako pojízdný doprovod s lékárnou a kuchyní.

Start první etapy v Cisne, cíl ve Wisle. Dle propozic nějakých 450 km, ve skutečnosti však najíždíme něco málo přes 500 km, celkové převýšení přes 15 km! Výsledky většinou kolem první čtvrtiny, poslední etapa dokonce bedna – 3 místo. Kromě jedné etapy, kterou jsem doslova a do písmene pros…. neustalým zastavováním a dřepěním v lese a kde jsme nabrali asi 2,5 hod ztrátu na bednu, mohlo být celkové místo ještě mnohem lepší než celkové 7 místo. Pocity ale úžasné, převážně zalesněné kopečky polsko-slovenského pohraničí prostě paráda.

kolo, Polsko, závody