Youtube kanál

Skleróza už se asi začíná dostavovat, protože jsem postupně začal zapomínat naučené kytarové rify. A to mě přivedlo k myšlence si to postupně nahrát na video, no a když už to na tom videu je, tak je jen malý krůček k odstranění šumu v Audacity, namíchání v Movie Makeru a nahrání na web. Možnosti nahrávání videa a celkem i zvuku kvalitního digitální zrcadlovky mile překvapily! Jako obvykle jsem ale nenašel trpělivost přehrávat malé chybky znovu a znovu, takže většina je první a jediný pokus.
Prozatím jsem nahrál mé oblíbené „Claptonovky“ do sloučeného mixu, pak pár „Beatlsáckých“ hitovek v akustických verzích (The Long and Winding Road, While my guitare gently weeps a Blackbird), oblíbenou Janouškovu Zůstat tam kde jsem, Dannyho od Kamelotu, Příjdu hned od Redla, klasiku Killing me Softly, Hansardovu Say it to me now a Saltwater od Juliana Lennona v úpravě od Tommyho Emmanuela.
Na řadu přišlo taky pár vlastních pokusů o tvorbu - Po tmě počítám, Půlnoční stýskání, Vážně nevím, Lehounký dotyk, Dlouhá temná noc – přetextování The long and winding road. Jako vzpomínka na hraní se Ztracenou sezónu jsem si přehrál Noc od bývalého spoluhráče Petra Davida.

Celý text